Finansal Ürünler Trading Stratejileri Eğitim Programı

       

                                                                 

 

 

   

TARİH :

8-12 HAZİRAN 2020

SAAT : 20.30 - 23.00
LOKASYON : İnternet
FİYAT :  1250 tL yerine kısa süreliğine   %25 İndirimli 950 TL Kdv Dahil

                                                                                                                                                 

Organizasyon

Bu Eğitim   Grafiknediyor Trading Akademi tarafından  düzenlenmektedir.

Amaç

Finansal Ürünler Trading Stratejileri  eğitimi  yatırımcılara  her yatırım enstrümanında  uygulayabilecekleri  alım satım  yöntemlerini  öğreterek ,zamanlama  analizi yapma  ve strateji oluşturma konusunda  oldukça kapsamlı ve nitelikli  bilgi sunar....Sermaye piyasalarında bilgili ve riskini yöneterek kazanç fırsatlarını yakalamayı başaran  bilinçli  traderlerin sayısını artırmayı hedefler..

Hedef Kitle

Online Eğitimlerimiz borsa ve sermaye piyasalarında alım-satım, analiz ve yönetim tekniklerini öğrenerek yatırım konusunda uzmanlaşmak isteyen herkese açıktır.

Eğitimlere Katılım

Eğitim  internet üzerinden canlı olarak düzenlenecektir. Bilgisayardan, tabletten, cep telefonundan takip edilebilir. Seminer sırasında eğitmene soru sorulabilir .

.Eğitim konularının videoları  kursiyerlere eğitim öncesi  gönderilir...Canlı  yayın eğitim interaktif  soru cevaplı uygulama ağırlıklıdır...Ekran üzerinde kursiyerlerin aktif katılımını da mümkün kılan   dünya çapında en çok kullanılan  Zoom Uzaktan Eğitim Video sistemi  kullanılmaktadır.

Eğitim Süresi  5 gün ,günde 2.5 saat olmak üzere toplam 12.5 saatdir.Canlı Eğitim Videosuna  erişim 1 ay boyunca  mümkün olacaktır..

Katılımcılara  6 ay süreli  Grafiknediyor  Gold  üyeliği ücretsiz  verilir...Gold Üyelik süresince  eğitim videoları  istendiği zaman izlenebilecektir

             EĞİTİM PROGRAMI

PAZARTESİ Dow Teorisi ve Teknik Analiz  

Teknik Analiz  Temel  Kavramlar

Dow Teorisi

Destek-Direnç-Rol Değişimi-Pull back

Trendler Temel Özellikleri-Nasıl Çizilir?Nelere dikkat edilir?

İşlem Miktarı-İşlem Hacmi  Analizleri nasıl yapılır?

İşlem Miktarı -Fiyat Analizleri

Formasyon Analizleri

Boğa Piyasası Formasyonları

Ayı Piyasası  Formasyonları

Devam Formasyonları

Kırılmalarda dikkat edilmesi  gereken kriterler

Hareketli Ortalamalar

Golden Cross

Death Cross

Hareketli Ortalamalar Senkronizayonu nedir?

Trading Stratejileri nasıl oluşturulur?

Örnek Uygulamalar 

Uyumsuzluklar

Karşıt yatırım Stratejileri

SALI - Fibonacci Trading Sistemi

Fibonacci  Trading Sistemi  Tanıtımı

Fibonacci  Retracement

Fibonacci  Extension

Fibonacci Trend Kanalları-Fanları-Yayları

Örnek Uygulamalar

%20 Kuralının Önemi ve kısa/uzun vadeli strateji oluşturma kriterleri

Bollinger Band  Trading Sistemi

Bollinger Band  Trading Stratejileri

Örnek Uygulamalar 

Tuzaklar

Boğa Tuzağı

Ayı Tuzağı

Nasıl anlaşılır?Öncesi ve sonrası nasıl trading stratejileri  uygulanır?

Örnek uygulamalar..

 

ÇARŞAMBA- Pivot Trading Stratejileri

Pivot Points ile nasıl strateji oluşturulur?

Örnek Uygulamalar

Korelatif Grafikler

Koralatif  Grafikler ile Hisse seçimi  ve zamanlaması  nasıl yapılır?

Tarama nasıl yapılır?

Örnek Uygulamalar

Mum Grafik Formasyonları

Mum Formasyonları  ile piyaaların dibi ve tepesi nasıl öngörülür?

Trend başlatan -sona erdiren mum formasyonları  nelerdir?

Piyasa profesyonellerinin en çok kullandığı  mum formasyonları ayrıntılı analizleri..

Örnek  Uygulamalar

PERŞEMBE - Bottom up-Top down İşlem Stratejisi 

3.gün kuralı ile nasıl başarılı işlemler yapılır?

Örnek uygulamalar

Elliot Dalga  Teorisi

Dalga sayımı nasıl yapılır?Dalga  karakteristikleri nelerdir? 

Eliiot Dalga  Analizi  yaparak nasıl başarılı işlemler yapılır?Alım -satım stratejileri  oluştururken nelere dikkat edilir?

Soru cevaplı  örnek uygulamalar...

 

CUMA - Harmonik  Patternler

 

 

 

Butterfly

Cypher

Bat

Ab=Cd

Gartley

Örnek Uygulamalar

İndikatörler

 

Profesyonelleri en çok kullandığı 10 indikatör nedir?

Nasıl Kullanılır?

İndikatör Seçimi yaparken nelere dikkat edilir?

Pozisyon Yönetimi  Kuralları

Stop Loss koyarken nelere dikkat edilir?

Atr Kavramı ve uygulamaları

İzsüren Stop

Grafik-para-yüzdesel stop çeşitleri  

Kar hedefleri nasıl saptanır?

Trading Psikolojisi  -

Mental tuzaklardan korunma yolları

 

Tarih ve Saat

 • Eğitim  8 -12 Haziran  2020 tarihleri arasında, 20.30 - 23:00  saatlerinde internet üzerinden yapılacaktır.

Ücret

 • Eğitime   katılım ücreti KDV dahil 1250 tl .6 Aylık Gold Üyelik -15 saatlik Video Eğitim Paketi  fiyatın içerisindedir.

 Eğitim Başvurusu, Kayıt, Ödeme ve İade Bilgileri

                                                                

    Öncelikle                               butonuna tıklayarak  eğitim  başvurunuzu yapmanız gerekmektedir.Daha sonra isterseniz Eğitim paketleri bölümünden kredi kartınızla Temel Düzey Paketi(%25 İndirimli 950 Tl) satın alarak ,isterseniz şirketimiz banka hesabına Eft/Havale yapmak yoluyla kayıt ve ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz.
 
 
 
Eft/Havale yaparak ödeme seçeneği tercih edilmesi durumunda  Grafiknediyor.com üyeliğiniz  bulunmuyorsa; Kayıt Ol  bölümünden  Ücretsiz  Üyelik(Standart Üyelik) kaydınızı  yaptırmanız gerekmektedir.....
 
Ödeme ve kayıt işlemleri tamamlandığında aynı gün 6 ay süreli Gold Üyeliğiniz  başlatılacak ve 15 saatlik Eğitim Videolarımıza   erişiminiz  hemen sağlanacaktır..Eğitim videoları ile canlı eğitim başlayana kadar gececek sürede  hazırlık yapmanız ,eğitimin daha çok uygulamaya dönük olması hedeflenmektedir.
 
Katılımcılarımıza gönderilecek özel şifreyle Canlı Eğitim Videolarına da erişim  sağlanacaktır...Erişim süresi 1 ay ile kısıtlıdır...
 
 
 
 

Banka Hesabı

Serdar Uluca,Akbank Üçyol Şubesi  0291-0164356  nolu hesaba veya IBAN:TR38 0004 6002 9188 8000 1643 56

Eğitime  son başvuru tarihi 7 Haziran 2020.

İptal başvurularında para iadesi yapılmaz,(15 Saatlik Eğitim Videolarına Erişim Şifresi Verildiği için)ancak  ileride açılacak başka bir  Canlı Eğitim programına  katılım hakkı sağlanması mümkündür.

Eğitim Faturası ,katılımcının elekronik posta adresine  7 gün içerisinde  gönderilir..

Lokasyon

İnternet (Katılımcılar seminerlere kişisel bilgisayarları, tabletleri veya cep telefonları vasıtasıyla interaktif olarak katılabilirler)

 

 

 
 
Eğitmen Hakkında
 

          

 Serdar  Uluca  ,1972 yılında  İzmir  'de doğdu.Dokuz  Eylül  Üniversitesi  İktisadi  İdari  Bilimler  Fakültesi  İşletme  Bölümünden  mezun oldu.Spk  İleri Düzey(Düzey3) ve Türev araçlar  Lisanslarına  sahiptir.İngilizce  ve Fransızca  bilmektedir.

          Aracı kurum sektöründe  25 yıl süren  kariyerine  1993 yılında  Akdeniz Menkul  Değerler  İzmir  şubesinde  dealer (1993-1994) olarak  başlamış,Eczacıbaşı Menkul  Değerler  İzmir Şubesinde  yatırım danışmanı(1995-2000),Pamukbank  Yatırım(2000-2007),Akyatırım(2007-2009),Akbank Yatırım Merkezi(2009-2014),Yapıkrediyatırım  (2014-2015)İzmir  Şubelerinde  Şube müdürü olarak görev almış ,Oyakyatırım  Ege   Bölge  Müdürlüğünde  Bölge  müdürü (2015-2017 Kasım) pozisyonunda  iken  kendi  isteğiyle  ayrılıp  ,Grafiknediyor.com  sitesini  kurmuştur..Sitede  Stratejist ve Eğitmen  olarak görev yapmaktadır

.Borsa Gündem  Medya grubunda  Ekonomi  yazarıdır..Finansal Okuryazarlığı yükseltme amaçlı ülke genelinde  çalışmalar yapmaktadır.https://www.borsagundem.com/haber/ucretsiz-trader-egitim-webinarlarinda-bomba-gibi-yeni-ders-basliyor/1489638

İzmir  Ekonomi  Üniversitesi  İşletme  Fakültesi ,Uluslararası Ticaret ve Finans  Bölümünde  Öğretim Görevlisidir.Uygulamalı Finansal Piyasa Analizleri dersleri vermektedir.https://people.ieu.edu.tr/tr/serdaruluca/dersler

 

     İletişim Bilgileri

Folkart Towers No.47 A Kule K:34

Daire 3406 Bayraklı-İzmir

Ofis Telefon:232-9994937

Mail:serdaruluca@grafiknediyor.com

 

 

Katılımcı Yorumları

 • Merhaba; grafiknediyor.com tarafından düzenlenen Temel Düzey Trading Eğitimine katıldım. Eğitim öncesi yatırım araçlarını kullanıyor uzun zamandır da işlem yapıyordum. Eğitim öncesi arkadaşlarım ve internet üzerinden araştırdığım kadarı ile tavsiyeler ile yatırım yapıyordum. Grafiklerin oluşan işlemler sonrası değerlendirmesi olarak düşünüyordum. Eğitime katılmadan önce çok tereddütlerim vardı 5 günde ne öğrenebelirim, verilen bilgi bana yeter mi? vb. birçok soru işareti vardı. Eğitim sonrası ise bu sorunların yeri değişti ben bu eğitimi daha önce neden düşünemedim, bir grafikten bu kadar bilgi nasıl edinilebiliyor, dünyada bu benim öğrendiğim bilginin çok daha fazlasını bilen insanların bize tepeden bakarak bunlar ne yapıyor dedikleri sesleri duyabiliyorum. Eğitim kalitesi ise bilgi karmaşasından uzak olmasından kaynaklanıyor. Hoca olaya hem 20 yıllık uygulama tecrubesi ile hemde bilimsel bilgisi ile eğitimi hap yapmış. Tabiri caiz ise çiğnenmiş lokma yemeye hazır bilgiler ile donatmış. Sonuç olarak eğitimsiz yatırım yapmak yukarıda belirtmiş olduğum gibi deprem eğitimi almış bir toplum ile deprem anını yaşan insalara ne yapıyor bunlar demesi gibi bir şeydir. Eğitimi şiddet ile tavsiye ve öneriyorum grafiknediyor.com ekibine ve eğitimci hocamıza çok teşekkür ediyorum. Allah razı olsun diyorum. Eğitimi almayı düşünen arkadaşlarıma da kesinlikle alınması gereken ilk adım. Eğitimsiz yatırım yapılamaz diyorum, eğitimi aldığınızda bakış açınız 365 derece değişecektir.

  Mehmet  Emin Öztek (İzmir)  Yönetici

   Eğitimden çok yararlandım...Kolay anlaşılır,somut,yalın biçimde borsa teknik analiz  öğrenimi  için  Serdar Uluca  biçilmiş kaftan...Herkese öneririm..Borsayı doğru adresten,doğru  bilgilerle  öğrenmek  isteyenler için  Grafiknediyor.com doğru ve güvenilir adres...Sevgi ve saygılarımla

  Dr.Mustafa  Ar (Mersin)  Nörolog

  Temel düzey eğitimi aldım.Çok memnunum, şimdiye kadar kulaktan dolma haberler veya hisse bazlı hareketlere göre alım satım yapıyordum. hep zarar ettim. şimdi öğrendiklerim sayesinde hisse hakkında teknik analiz  inceleme yapabileceğim. daha doğru yatırımlar yapabileceğime inanıyorum. Serdar ULUCA'ya çok teşekkür ederim.

  Hakan Tekçıkıkçı (Selçuk-İzmir) Eğitimci

 • Tümü için tıklayınız

Eğitimlere Katılabilmek İçin Tavsiye Edilen Bilgisayar Özellikleri

 

Internet Explorer 7.0 veya daha üzeri, Mozilla Firefox 4.0 veya üzeri, Google Chrome 5.0 veya üzeri sürüm tarayıcı (JavaScript etkinleştirilmiş olmalı)

Windows 10, 8, 7, Vista, XP veya 2003 Server işletim sistemi

Kablolu modem, DSL veya daha iyi internet bağlantısı

Çift çekirdek 2.4GHz CPU veya daha hızlı işlemci, 2GB RAM (tavsiye edilen)

Katılımcıların mikrofonlu kulaklık vasıtasıyla eğitime  katılması tavsiye edilir.Dileyen kameralı katılabilir.

Daha düşük özellikteki bilgisayarlarda performans sorunu yaşanabilir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


WhatsApp