Grafiknediyor Akademi Eğitimlerine Katılanlardan Görüşler

 

Merhabalar öncelikle herkese. Ben konuyu şöyle değerlendiriyorum. Borsayı bir oyun merkezi değil, yatırım aracı olarak görmeye başladıktan sonra birilerinin tavsiyeleri ile değil kendi teknik bilgilerimizle yatırımlarımızı yaparsak neler kazanabileceğimizi sektörün içindeki diğer yatırımcılardan ne kadar fazla avantajlara sahip olabileceğimizi gördüm. Serdar hocamız matematiği bilimi arkasına alanların ne gibi avantajlara sahip olabileceğini çok iyi gösterdi bize. Bilinçli bir yatırımcı olmak için bilgi ve eğitim şart ve bunun için doğru adres bilgi birikim ve tecrübesiyle Serdar Hocam .

Zekai BIYIKLI-İstanbul

23.5.2020

16-20 Mayıs 2020 Finansal Ürünler Trading Eğitimi

 

 

Uzun zamandır amatörce ilgilenmiş olduğum borsada artık daha az hata yapmak adına internet de uzun bir arayış sonrası Serdar Beyin sitesi dikkatimi çekti. Kendisinin bilgi ve deneyimine güvenerek eğitim almaya kara verdim. Çok başarılı ve faydalı bir eğitim oldu. Özellikle bizimle paylaşmış olduğu tecrübeler borsaya farklı bir pencereden bakmamı sağladı. Paylaşımları için çok teşekkür ediyorum

Ayhan GENİŞ-Tekirdag

22.5.2020

16-20 Mayıs 2020 Finansal Ürünler Trading Eğitimi

 

 

Merhabalar,borsa eğitimi hakkında yaptığım araştırmalar sonucunda grafik ne diyor com'u buldum ve tereddütsüz kayıt oldum.16-20 mayıs 2020 tarihleri arasındaki Temel düzey trading eğitimini tamamladık.Serdar hoca 25 yıllık tecrübesini bizimle paylaştı.

Eğitimden çok faydalandım.Kolay anlaşılır,somut ve yalın biçimde borsa teknik analiz öğrenimi için Serdar ULUCA  doğru adrestir.Borsayı doğru adresten ,doğru bilgileri,güzel örnekler ve aktif katılım ile öğrenmek isteyenler için Grafiknediyor.com doğru ve güvenilir adres.Böyle bir eğitime ihtiyacı olan herkese öneririm.Hocam her şey için tekrar teşekkürler.Sevgi ve saygılarımla. 

Cengiz ÖNAL -İzmir

21.5.2020

16-20 Mayıs 2020 Finansal Ürünler Trading Eğitimi

 

 

 

 

Teknik analiz  temel düzey trading eğitimi almadan önce ve sonrasındaki değişimi kendimde gözlemlediğimde, analiz etme ve değerlendirme kabiliyetimde ortaya çıkan değişikliğe inanamıyorum.

Bu eğitimi hem bir akademisyen hem de  profesyonel bir trader olan Sn. Serdar Uluca’dan alma imkanına sahip olduğum için çok memnun kaldım. Kendisine çok teşekkür ediyorum. 

Bülent Özdemir-İzmir

8.5.2020

29 Nisan /3 Mayıs 2020  Finansal Ürünler Trading Eğitimi  

 

Merhaba Serdar Hocam, eğitiminizden gerçekten çok memnun kaldım,bu konuda kişisel gelişimim için bana çok yardımcı oldunuz.Teşekkürler..

Safa Hacak/KASTAMONU

8.5.2020

29 Nisan /3 Mayıs 2020  Finansal Ürünler Trading Eğitimi  

  

Sn.Serdar Uluca tarafından online olarak sunulan Temel Trading Teknik Analiz Programına katıldım ve çok başarılı buldum. 

Eğitim, çok geniş bir konu olan Teknik Analizi, yorucu olmadan, temel ve en önemli noktaları vurgulayarak çok güzel bir şekilde özetledi. 

Bu eğitimi, yeni başlayan ve orta seviyedeki tüm traderlara şiddetle öneririm. 

Hatta, yeni başlayanlar, bu eğitimi almadan hiç işlem yapmasın derim.

Handan Bilgen /İSTANBUL

3.5.2020

 29 Nisan /3 Mayıs 2020  Finansal Ürünler Trading Eğitimi  

 

 

29 Nisan eğitimini tamamladık. Yaklaşık 20 yıl önce borsa piyasasıyla tanıştım ve 10 yıldır da gün içi al-sat ve orta vade yatırım yapan biriyim. Teknik ve temel analiz eğitimleri almıştım. Derslere başlamadan önce bildiğim konular olduğu için tereddütlerim vardı. Fakat şu an iyi ki de katılmışım diyorum, eksik bildiğim çok şey varmış. Bakış açım tamamen netleşti. Ayrıca dersler çok anlaşılır ve eğlenceliydi,saatlerce sıkılmadan pür dikkat sizi dinledik.Emekleriniz için çok teşekkürler. Bu eğitimleri düşünen arkadaşlara da şiddetle tavsiye ederim. Şunuda eklemem lazım , şimdiye dek aldığım en iyi ve en verimli eğitimdi. Yeni eğitimlerde görüşmek dileğiyle.

Yusuf Çotuk /İSTANBUL  

4.5.2020

29 Nisan /3 Mayıs 2020  Finansal Ürünler Trading Eğitimi  

Trading egitimine katılmadan önce ve katıldıktan sonra’ki düşüncelerim arasında %100 bir degişim oldu tabiki bu serdar uluca hocanın profesyonel donanım ve ifade gücüyle alakalı.bence insan kendi finansal zekasını geliştirmeli yaşadıgımız yaşayacagımız her çagda finansal bilgi önemli helede işin ehlinden ögrenme imkanınız varsa, nitelikli bilginin adresi serdar uluca kaçırmayın derim!

Yılmaz Kantar-İSTANBUL

4.5.2020

 29 Nisan /3 Mayıs 2020  Finansal Ürünler Trading Eğitimi  

 

Uzun süredir borsaya olan ilgimin tesadüfi bir şekilde size ulaşmamdan ve aldığım eğitiminizden sonra bir daha eskisi gibi olmayacağına %100 inanıyorum. En azından para kazanamasam bile hayati para kayıplarına uğramayacağım. Maalesef bende eğitimli eğitimsizlerdenim, keşke daha önce bunu ciddi bir iş olarak görebilseymişim.

Bilgi birikiminizi, anlatım dilinizin son derece yalın ve anlaşılabilir oluşu ile çok iyi aktardığınızı düşünüyorum. Sizin de belirttiğiniz üzere eğitim temel düzey olmasına rağmen, belki de katılımcıların aktif oluşundan kaynaklı orta düzeye çıktığını düşünüyorum.

Burak Aşan- Fethiye

5.5.2020

  29 Nisan /3 Mayıs 2020  Finansal Ürünler Trading Eğitimi  

29 Nisan 2020 tarihli Finansal Ürünler Trading Eğitim programına katılanlardan bir tanesi de bendim.
Bir süredir borsa da alım satım yapmakla birlikte Teknik Analiz konusunda hiçbir bilgim yoktu ve uzun
süredir böyle bir eğitim programına ihtiyaç duymakta ve araştırmaktaydım. Korona salgını yüzünden
evlere hapis olduğumuz bu dönemde Grafiknediyor.com tarafından düzenlenen bu program benim
beklentilerimi fazlasıyla karşılayan bir program oldu. Sayın Serdar Uluca ’nın uzun yıllara dayanan
borsa tecrübesi ve derin bilgisi ile bizlere beş gece boyunca vermiş olduğu eğitim, birçok faydalı bilgiyi
ve yöntemi içeren yoğun ama aynı zamanda anlaşılabilir ve uygulamalar ile de desteklenen bir eğitim
programıydı. Geçmiş uzun yılların deneyimine dayalı güçlü matematik kurgusu ile Teknik Analizin
borsada yönümüzü belirlerken bizlere sadece grafik çözümlemeleriyle değil, aynı zamanda kurulan
tuzakları belirlemede de ne kadar gerekli ve vazgeçilmez olduğunu bu eğitim sayesinde öğrenmiş
oldum. Teknik Analizi bilmeden, borsadan alım satım yapmak tam bir çılgınlıkmış, zaten en başından
hiç kazanma şansımız yokmuş. Teşekkürler Serdar Bey.


Murat Birgili -İSTANBUL

6.5.2020

29 Nisan -3 Mayıs 2020 Finansal Ürünler Trading  Eğitimi  

Serdar hocama çok teşekkür ederim,eğitim çok faydalı oldu..Sayesinde çok önemli bilgiler edindim ve artık borsaya daha hakimim..

Metehan Esen -ANKARA

6.5.2020

29 Nisan -3 Mayıs 2020 Finansal Ürünler Trading  Eğitimi

 

Eğitim çok başarılıydı,memnun  kaldım...

Halil Sarıbay -İSTANBUL

6.5.2020

29 Nisan -3 Mayıs 2020 Finansal Ürünler Trading  Eğitimi 

Serdar hocam konu anlatırken, zorunlu olarak her ne kadar terimsel kelime çok kullansa da, örneklemeleri, konuya hakimliği, basit ve anlaşılır sunumuyla çok güzel eğitim vermektedir, sunumu için kendisine teşekkür ediyorum, eğitim almak isteyen arkadaşlar uzaktan eğitimi kaçırmasın, ders almış birisi olarak kendisine notum ***** (5 yıldız )     

Mahmut Koçer-İstanbul

6.5.2020   İnforce&Grafiknediyor.com 0'dan 100 'e Eğitimi 

Merhaba; grafiknediyor.com tarafından düzenlenen Temel Düzey Trading Eğitimine katıldım. Eğitim öncesi yatırım araçlarını kullanıyor uzun zamandır da işlem yapıyordum. Eğitim öncesi arkadaşlarım ve internet üzerinden araştırdığım kadarı ile tavsiyeler ile yatırım yapıyordum. Grafiklerin oluşan işlemler sonrası değerlendirmesi olarak düşünüyordum. Eğitime katılmadan önce çok tereddütlerim vardı 5 günde ne öğrenebelirim, verilen bilgi bana yeter mi? vb. birçok soru işareti vardı. Eğitim sonrası ise bu sorunların yeri değişti ben bu eğitimi daha önce neden düşünemedim, bir grafikten bu kadar bilgi nasıl edinilebiliyor, dünyada bu benim öğrendiğim bilginin çok daha fazlasını bilen insanların bize tepeden bakarak bunlar ne yapıyor dedikleri sesleri duyabiliyorum. Eğitim kalitesi ise bilgi karmaşasından uzak olmasından kaynaklanıyor. Hoca olaya hem 20 yıllık uygulama tecrubesi ile hemde bilimsel bilgisi ile eğitimi hap yapmış. Tabiri caiz ise çiğnenmiş lokma yemeye hazır bilgiler ile donatmış. Sonuç olarak eğitimsiz yatırım yapmak yukarıda belirtmiş olduğum gibi deprem eğitimi almış bir toplum ile deprem anını yaşan insalara ne yapıyor bunlar demesi gibi bir şeydir. Eğitimi şiddet ile tavsiye ve öneriyorum grafiknediyor.com ekibine ve eğitimci hocamıza çok teşekkür ediyorum. Allah razı olsun diyorum. Eğitimi almayı düşünen arkadaşlarıma da kesinlikle alınması gereken ilk adım. Eğitimsiz yatırım yapılamaz diyorum, eğitimi aldığınızda bakış açınız 365 derece değişecektir.

Mehmet Emin Öztek- Yönetici

İzmir

12.11.2019  

Eğitimden çok yararlandım...Kolay anlaşılır,somut,yalın biçimde borsa teknik analiz  öğrenimi  için  Serdar Uluca  biçilmiş kaftan...Herkese öneririm..Borsayı doğru adresten,doğru  bilgilerle  öğrenmek  isteyenler için  Grafiknediyor.com doğru ve güvenilir adres...Sevgi ve saygılarımla

Dr.Mustafa Ar- Nörolog

Tarsus

01.10.2019

 Temel düzey eğitimi aldım.Çok memnunum, şimdiye kadar kulaktan dolma haberler veya hisse bazlı hareketlere göre alım satım yapıyordum. hep zarar ettim. şimdi öğrendiklerim sayesinde hisse hakkında teknik analiz  inceleme yapabileceğim. daha doğru yatırımlar yapabileceğime inanıyorum. Serdar ULUCA'ya çok teşekkür ederim.

Hakan Tekçıkıkçı-Eğitimci

Selçuk-İzmir

15.11..2019

Geçen hafta Serdar hocayla bir hafta boyunca teknik analiz eğitimi gerçekleştirdik ve çok memnun kaldım. Eğitim süresince anlatımı ve eğitimde kullandığı platformda bizimde grafiklere katılmamız öğrenmemi çok pekiştirdi ve verdiği önemli teknik analiz detayları sayesinde şuan çok rahat işlem yapabiliyor, kimseye bağlı kalmadan kendi grafiklerimle hedefime ilerliyorum.

Mesut Murat Ersoy-Gayrimenkul Danışmanı

İstanbul

16.11.2019

Merhabalar, Temel Eğitim programına katıldım. Serdar Uluca Hocamızın vermiş olduğu eğitiminden çok memnun kaldım. kesinlikle bildiklerimin üzerine bilgi alıp koydum. Herkese tavsiye ederim. Öğrenmenin yaşı ve sınırı yoktur. Saygılarımla,

Hakan Tınmaz-Turizmci

İstanbul

1.12.2019

 Serdar Hoca' nın verdiği temel eğitim sayesinde teknik analiz ve piyasalar konusunda profesyonel bilgiye ve bakış açısına sahip oldum. Artık kendi kendime teknik analiz yapabiliyor ve işlem yaptığım enstrümanlarda güvenle işlem yapabiliyorum. Bu vesileyle Serdar Bey' e tekrardan teşekkür ediyorum.

Halim Özgün Can-Serbest Meslek

İzmir

3.12.2019

Borsayı doğru, yalın bilgilerle öğrenmek isteyenler için Grafik ne diyor.com diyorum. O kadar kulaktan dolma gelişigüzel bilgilerle iş yapıyormuşumki eğitimde çok net anladım.. Çok değerli ve en anlaşılır en sade bir şekilde bilgileri bizimle paylaştığın için çok teşekkürler Serdar ULUCA hocam!!

Yüksel Gezer-Serbest Meslek

İzmir

4.12.2019

25-29 Kasım 2019 tarihleri arasında düzenlenen, temel düzey trading eğitimine katıldım. 5 gün boyunca 2 saatlik hatta çoğu zaman bu zaman dilimini aşan sürelerde, Serdar hocanın bilgilerinden faydalandım. Bakış açımın değişmesi, özgüvenin artması bakımından bu eğitimin oldukça yararlı olduğunu düşünüyorum. Emeğinize sağlık...

Adem   Düzgün-Veteriner

Selçuk-İzmir

25.12.2019

Egitim yeteri kadar temel bilgiyi olabilecek en anlasilir sekilde sadelestirilmis olarak sunuluyor. Icerik hem zengin hem de kafa karistirmayacak sekilde dizayn edilmis, hemen uygulamaya baslanabiliyor. Emeklerinize saglik egitimden cok memnun kaldim.

Cem Ersoy-Mühendis

İzmir

30.12.2019

Ben ekonomi okumadım ama diğer insanlar gibi borsaya ilgi duyanlardanım Serdar beyin derslerine katılmak suretiyle grafikleri okumaya başladım, grafiklerde duygusallığa yer yok ne yapman gerektiğini ve ne zaman nasıl hareket etmen gerektiğini grafikten öğrenmemize yardımcı oldu konularda, bilgi sahibi yaptığı için kendisine teşekkür ediyorum devamını bekliyorum öğrenelim ki hata payımız az olsun teşekkürler Serdar bey

Enbiya  İnce -Emekli

30.12.2019

Serdar hocadan aldığım temel düzey trading eğitimi borsaya farklı bir açıdan bakmamı sağladı. Artık borsada neye göre alım satım kararı vereceğimi biliyorum. Herkese bu eğitimi tavsiye ederim...

Abdullah  Onur-Doktora  Öğrencisi

19.1.2020


WhatsApp