KAYIT OL

Banka kartlarına 12'ye varan taksit imkanı!
Kullanıcı Adınız
E-Posta Adresiniz
Telefon Numaranız
Parola
Parola (Tekrar)
Kullanıcı Sözleşmesi

Sermaye Piyasası Kurulu’nun “Yatırım Hizmetleri ve Faaliyetleri ile Yan    Hizmetlere İlişkin Esaslar Hakkında Tebliği” Uyarınca Yayımlanan Uyarı Notu

“Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.”

Grafiknediyor.com sitesi  Serdar Uluca’ya ait  olup  ,site  içeriğinde hertürlü kullanım ve tasarruf  yetkisi  Serdar  Uluca’ya aittir.Siteye girmek ve kullanmakla sitenin  kullanım  koşullarını ve sözleşmesini kullanıcı sıfatıyla kabul etmiş bulunuyorsunuz.

 1.Grafiknediyor.com sitesi  Formasyon Analizi ve Öngörüleri  bölümündeki  içerikler,yorumlar ve grafik çalışmaları Serdar Uluca’nın  teknik analize dayalı kişisel öngörüleridir.Bu öngörüler  eğitim amaçlı paylaşılmaktadır.Doğru veya yanlış çıkabilir.Doğru çıkacağının bir garantisi yoktur.Bu görüş ve öngörülere  istinaden alınacak hertürlü kararın,varılacak sonucun,gerçekleştirilecek işlemin,oluşabilecek risklerin sorumluluğu  üyelerin/kullanıcıların  kendisine aittir.Sizler bu siteyi  kullanırken grafiknediyor.com sitesinin sahibi Serdar Uluca’nın doğrudan doğruya,arızi,özel veya sonuçsal zararlardan dolayı  sorumlu olmayacağını  kabul etmektesiniz.

2.Grafiknediyor.com ‘da yeralan tüm içerikler bilgilendirme ve eğitim amaçlıdır.İçerikler hiçbirşekilde yatırım  danışmanlığı ve portföy yönetimi  kapsamında değildir.Bu tür hizmetler Spk (Sermaye Piyasası  Kurulu)tarafından  yetkilendirilmiş    kuruluşlar aracılığı ile  verilmektedir.

3.Grafiknediyor.com’  da Formasyon Analizleri ve Öngörüleri bölümünde yer alan teknik analize dayalı  görüşler/analizler  belirli bir kişiye yönelik değildir,genele yöneliktir.Bu görüşler  belirli kişi ,grup yada portföyün yatırım ihtiyaçlarını  karşılama amacı taşımaz.

4.Yatırımcı profiliniz,yatırım tercihleriniz,mali durumunuz,yaşınız gibi size özel olan bilgiler kullanılarak yetkili aracı kuruluşların yapacağı uygunluk,yerindelik testleri sonucunda ihtiyaçlarınıza uygun finansal ürünleri kullanmanız yerinde olacaktır.Bu sitede yer alan içerikler size uygun olmayabilir!

5.Grafiknediyor.com  geçmiş  istatistikleri kullanarak  gelecek performans ile ilgili herhangibir iddiada veya vaat de bulunmaz,garanti vermez.geçmiş sonuçların gelecekteki sonuçların göstergesi olacağını ima etmez!

6.Kullanıcı  kendisine ait olan kullanıcı adı ve şifresini başka kişi ya da  kişilere veremez.Bu tür durumun saptanması halinde ilgili  kullanıcıların üyelikleri sözkonusu haksız kullanımdan doğan tazminat hakkı saklı olmak üzere  iptal edilir.

7.Grafiknediyor.com ‘ da bulunan içeriğin tamamen veya kısmen herhangi bir ortamda yayımlanması ,çoğaltılması yasaktır.Kendi kişisel kullanımınız dışında sitenin hiçbir kısmını kopyalayamaz ve ticari amaçla kullanamazsınız.Alan adları,içerikler,yazılar,tablolar,görseller,logolar,tasarımlar tescillidir ve koruma altındadır.

8. Sitede mevcut bulunan bilgiler,görseller ve içerikler Serdar Uluca’dan yazılı izin alınmadan kısmen veya tamamen kopya edilemez,dağıtılamaz,çoğaltılamaz,kullandırılamaz ve ileride kullanılmak üzere saklanamaz.Tüm Site içeriği Serdar Uluca’nın fikri ve sinai mülkiyetindedir.Sitede yer alan bütün yazıların,grafiklerin,görsellerin ve tasarımların her hakkı saklıdır.Nihai projelerde kullanılması yasal değildir.

9.Web sitesi içeriğine ,tasarımına ve yazılımına ilişkin tüm hakların izinsiz ifşa ve kullanımı

fikri ve sinai mülkiyet hakkının ihlali anlamına gelmektedir.

10.Üye ve Grafiknediyor.com arasında  oluşacak her türlü ihtilafta site kayıtları yazılı delil olarak  kabul edilir ve site kayıtları  esas alınır.İhtilaflarda yetkili yer İzmir  Mahkemeleridir.

Grafiknediyor.com  sitesi kullanım koşullarını ve sözleşmesini  okudum,  sözleşme koşullarına tam olarak uymayı kabul ve taahhüt ederim.

Gizlilik Sözleşmesi

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

 

Grafiknediyor.com , sitenin   bazı bölümlerine erişmek için gerekli olan   üye kaydını  yaparken   kişisel bilgilerinizi (isim, adres,telefon, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir.

 

Grafiknediyor.com  , üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.Sözkonusu bilgiler,sadece Grafiknediyor.com  sitesi  ticari faaliyetleri nin tanıtımı ve satışı  amacıyla  kullanılabilecektir.

 

 

Grafiknediyor.com , e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler Grafiknediyor.com müşterilerine daha özel ve etkin kullanıcı  deneyimi yaşatmak amacıyla Grafiknediyor.com   iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

 

Üyelerin   bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Üyenin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Üye  ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Üye değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

 

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli üyelerimizin   güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Grafiknediyor.com  sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemler  Akbank T.A.Ş Sanal Pos  3 d Pay sistemi  üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

 

Ayrıca www.grafiknediyor.com  ’da ‘’Secure Sockets Layer’’ (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır. SSL sertifikamız sayesinde kişisel bilgileriniz şifrelendiğinden 3.şahısların ellerine geçmesi tamamı ile engellenmiştir.

 

 

Mesafeli Satış Sözleşmesi

MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ

İşbu sözleşme 13.06.2003 tarih ve 25137 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan “Mesafeli Sözleşmeler Uygulama Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik” gereğince internet üzerinden yapılan satışlar için sözleşme yapılma mecburiyeti sebebiyle tanzim edilmiş olup, detayları aşağıda belirtilmiştir. 

Aşağıda unvanı ve adresi belirtilen şirket ile sözleşmeyi okuyup kabul linkini onaylayan üye arasında tamamen kendi isteği ve hür iradesi ile aşağıda belirtilen şartlarla " MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ" yapılmıştır. Sözleşme maddeleri şunlardır:

MADDE 1- TARAFLAR

1.1. SATICI

Unvanı : Serdar Uluca  Grafiknediyor.com. (Bundan sonra “Şirket” olarak anılacaktır.)
Adres/iletişim :  
Telefon : 0(232) 999 49 37
E-Posta Adresi : serdaruluca@grafiknediyor.com

1.2. ALICI

Bir eğitimi satın alan Üye. (Bundan sonra “Üye” olarak anılacaktır.)
Adı Soyadı :
T.C. Kimlik No :
Adresi :
Cep Telefonu :
E-Mail Adresi :

MADDE 2- KONU

İş bu sözleşmenin konusu, üyenin internet üzerinden şirkete siparişini verdiği, faturada ayrıntı ve niteliklerinin belirtildiği hizmetin satışı ile ilgili olarak 4077 sayılı “Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmeleri Uygulama Esas ve Usulleri Hakkında Yönetmelik” hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin belirlenmesidir.

MADDE 3- SÖZLEŞME KONUSU ÜRÜN/HİZMET BİLGİLERİ

Sözleşmeye konu olan ürün/hizmet katılımcının internet üzerinden kendi tercihine göre şirketten satın aldığı ,içerisinde teknik analiz eğitim  içeriklerinin bulunduğu Görüşler ve Analizler bölümüne erişmek için  ödediği gold üyelik  paketidir..

MADDE 4- GENEL HÜKÜMLER

4.1. ŞİRKET VE ÜYENİN YASAL MÜKELLEFİYETLERİ

4.1.1. Üye, faturada ayrıntıları belirtilen sözleşme konusu ürünün/hizmetin temel nitelikleri, satış fiyatı ve ödeme şekli ile ürün ya da hizmetin nasıl kullanılabileceğine ilişkin tüm ön bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini beyan eder.

4.1.2. Sözleşme konusu üründen/hizmetten sözleşmeyi kabul eden üye haricinde birisinin faydalanmayacağını üye peşinen kabul eder.

4.1.3. Şirket sözleşme konusu ürünleri/hizmetleri, web sayfasında sunduğu ön bilgiler doğrultusunda açıklanan sürede/tarihte eksiksiz olarak üyeye sunmakla mükelleftir. Fakat, üyenin kendi internet bağlantısı ve teknik alt yapısı, kullandığı bilgisayar, cep telefonu, tablet vb. cihazlardan kaynaklanan sorunlardan dolayı satın aldığı ürüne/hizmete ulaşamamasından şirket sorumlu tutulamaz.

4.1.4. Sözleşmeye konu olan ürün ya da hizmetin üyeye sunulabilmesi için, şirketin web sayfasındaki satış işlemleri adımlarını tamamlaması , üyelik  ve gizlilik sözleşmelerini okuyarak sözleşmeyi kabul ettiğini gösteren onay alanlarını işaretlemesi ve ardından ürün ya da hizmetin bedelini ödemiş olması gereklidir.

4.1.5. Sözleşmeye konu  hizmeti oluşturan,  Gold üyelerin ücret ödeyerek  erişilebildikleri   Görüşler / Analizler bölümlerinde   yer alan içeriklerin sayısı ve yayınlanma periyodu ile ilgili Şirket bir taahhüt vermez…Gerekli görülen zamanlarda güncelleme yapılır..

4.1.6. Grafiknediyor.com'da harici linkler ayrı sayfada açılır. Yönlendirme yapılan sitedeki sayfa içeriğinden  ilgili site yönetimi sorumludur..

 4.2. ÜRÜNÜN TESLİMİ VE KULLANIMI

4.2.1. Kişinin şirketin satışa sunduğu ürünü/hizmeti satın alması için, satış işlemlerinin yapılacağı web sitesine (grafiknediyor.com) üye olması zorunludur.

4.2.2. Sözleşme grafiknediyor.com internet sitesindeki satış işleminin gerçekleştirmesi ve satış sözleşmesinin onaylamasından sonra yürürlüğe girer.

4.2.3.  Ürün/hizmet, kredi kartı veya havale/eft yöntemleri ile satın alınabilir. Bankanız, şirketin verdiği taksit adedinden daha fazla taksit adedi uygulayabilir, taksit öteleme gibi hizmetler sunabilir. Bu tür hizmetler ve kredi ödeme planının oluşturulması bankanızın inisiyatifindedir.

4.2.4. Sözleşmesi sorunsuz onaylanan ve ödemesini yapan üyenin e-posta adresine satın alma isteminin şirkete ulaştığını gösteren bir bilgi mesajı gelecektir. En geç müteakip iki iş günü içinde de şirket tarafından satın alınan ürün ya da hizmetin aktif hale getirilerek gerekli bilgiler yine e-posta yoluyla üyeye bildirilecektir.

4.2.5. Ürün/hizmet alımının eksiksiz olarak gerçekleşmesi halinde söz konusu ürün ve hizmete ait fatura en geç 15 iş günü içinde üyenin sözleşmede belirtilen adresine gönderilecektir.

4.3. ÜYENİN BEYAN VE TAAHHÜTLERİ

4.3.1.  Üye satın aldığı ürün/hizmet içeriğinde yer alan, videolar, sunumlar, görseller, metinler,teknik analiz grafik çalışmaları ve diğer eğitim materyallerinin tüm telif haklarının şirkete ait olduğunu kabul eder ve şirketten izin almadan şifrelerini ve eğitim içeriklerini başkalarıyla paylaşmayacağını, içerikleri kopyalayıp çoğaltmayacağını taahhüt eder.

4.3.2. Üye, iş bu sözleşmeyi onayladığında Grafiknediyor.com internet sitesindeki  “Üyelik Sözleşmesi”, “Gizlilik Taahhüdü ve Güvenlik Politikası”, “İade, İptal ve Garanti Koşulları” ile ilgili metinleri de okumuş, anlamış ve kabul edilmiş olduğunu kabul ve taahhüt eder.

4.4. ŞİRKETİN BEYAN VE TAAHHÜTLERİ

4.4.1. Şirket, sözleşme konusu ürünü/hizmeti “Tüketici Mevzuatı” na uygun olarak, eksiksiz, siparişte belirtilen niteliklere uygun olarak üyeye sunmakla mükelleftir.

4.4.2. Şirket, mücbir sebepler ya da olağanüstü durumlarda sözleşme konusu ürünü/hizmeti üyeye sunamazsa bu durumu mümkün olan en kısa sürede üyeye bildirmekle mükelleftir.

4.4.3. Üyenin siparişe konu olan ürüne/hizmete çok sayıda farklı IP adresinden ulaştığı tespit edilirse, üye şirket tarafından uyarılır ya da siparişi iptal edilebilir. Bu durumda ödenen ücret geri iade edilmez.

MADDE 5- CAYMA HAKKI

5.1. Üye satın aldığı  tüm eğitim materyallerine Gold Üyelik aktif edildiği andan itibaren ulaşabildiğinden aktivasyondan sonra ücret iadesi söz konusu değildir. 

5.2. Şirketin çalışma imkânlarını kısmen veya tamamen, geçici veya daimi olarak durduracak şekilde ve derecede meydana gelen kanunlarla belirlenmiş doğal afetler, harp, seferberlik, yangın, infilak, grev, lokavt, yetki iptali, durdurma, resmi merciler tarafından alınmış kararlar ve şirketin kontrolü haricinde meydana gelen haller mücbir sebep sayılır. Bu gibi durumlarda mücbir sebebin devamı süresince şirket yükümlülüklerini yerine getirmemesi veya geç yerine getirmesi sebebiyle sorumlu olmayacaktır. Kurum mücbir sebebin meydana gelişini müteakip derhal yazılı veya diğer iletişim kanalları ile üyeye durumu bildirecektir. 

MADDE 6- GİZLİLİK ve REKABET YASAĞI

6.1. Gizlilik ve rekabet yasağı konularında grafiknediyor.com internet sitesindeki  “Gizlilik Taahhüdü ve Güvenlik Politikası” geçerlidir.

MADDE 7- YETKİLİ MAHKEME

7.1. Bu sözleşmeden ve/veya uygulanmasından doğabilecek her türlü uyuşmazlığın çözümünde şirket kayıtları (Bilgisayar ses ve görüntü kayıtları gibi manyetik ortamdaki kayıtlar dahil) kesin delil oluşturur. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri, aşan durumlarda İzmir  Tüketici Mahkemeleri ve İcra Müdürlükleri yetkilidir.

7.2. Sözleşmede yer almayan hususlarla karşılaşıldığında ilgili kanun ve mevzuat geçerli olacaktır.

Üye, 4882 S. K. ile değişik 6502 S. K.’un M. 9/A, f 2 ve Mes. Söz. Yön. 5. ve 6. maddeleri gereğince ön bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini kabul, taahhüt ve beyan eder.

Ben tüketici/üye olarak, iş bu  ön bilgilendirme belgesinde yazan tüm hususları okudum, anladım, kabul ettim ve tüm bu hususları onayladım, teyit ettim.

Sosyal Medya İle Üye Olmak İçin
Gold Üyelik Paketleri
Fiyatlara %18 KDV dahildir.
Fatura Bilgileriniz
Ad Soyad
T.C. Kimlik No
Fatura Adresi
Lütfen bütün alanları doğru / eksiksiz doldurun ve kullanıcı, gizlilik ve mesafeli satış sözleşmelerini okuyup onaylayın.