Siteyi Tanıyalım

       
Ne Yapar ?
Kullanım Şartları Nedir?
Üyelik Sistemi: Sürekli Eğitim Programına(Uygulamalı Teknik Analiz) katılım hakkı verir, aylık veya yıllık periyotlarla ücretlendirilir

 SÜREKLİ EĞİTİM ÜYELİĞİ ;  GRAFİKNEDİYOR AKADEMİ TARAFINDAN DÜZENLENEN BİR EĞİTİM PROGRAMIDIR.Kurslarımızda öğretilen konuların güncel piyasa verileri ile nasıl kullanıldıklarını gösterme  amaçlıdır.

DETAYLI BİLGİ  

 

Üyelik Paketleri   için tıklayınız

 

 
Trading Stratejileri Online Canlı Eğitimler  6 ay veya Kişiye Özel düzenlenen birebir eğitimler 12 ay ücretsiz Sürekli  Eğitim Üyelik hakkı vermektedir...
Eğitim paketleri detay bilgi için tıklayınız
 

 

 

Sürekli Eğitim Üyeliği Ne Sağlar?.  Üyeler ödedikleri ücret karşılığında Formasyonlar ,Teknik  Analizler ve Video Analizler bölümlerindeki   eğitim içeriklerine yayına girdiği andan itibaren erişim sağlarlar.
 Üyelerimiz bu bölümlere girilen içerikten gönderilen bildirimler sayesinde anında haberdar edilirler. Bunun için sitenin anasayfa sağ alt köşesindeki kırmızı çan işareti tıklanarak, bildirim alma seçeneği kabul edilmelidir.
Sürekli Eğitim Ücretleri 14 Günlük Üyelik 250 tl (Tanışma Üyeliğidir), Aylık Üyelik 1250 TL, 12  Aylık  9750  TL. Ücretlere %20 KDV dahildir. 
Standart üyelik ücretsizdir. 
Sonuçlanmış Formasyonlar Bölümü yine tüm ziyaretçilere açıktır. Bu alanda teknik analize dayalı yapılan geçmiş formasyon analizlerinin sonuçlarını inceleyebilirsiniz. 
Site Tanıtım VideosuAmacımız Nedir?
 

Teknik analize dayalı yayınladığımız formasyon bildirimlerimizi alarak gün içerisinde oluşan fırsatlar ve riskler hakkında bilgi sahibi olacaksınız. Bu bilgilendirme ile belkide daha isabetli finansal kararlar verecek, risklerinizi yönetebileceksiniz.

Yatırımcı dünyasını oluşturan bireysel ve kurumsal yatırımcılar, traderlar, fon yöneticileri, algoritmik işlemciler her gün yatırım araçlarında milyonlarca işlem yaparak piyasadaki fiyat hareketlerini gerçekleştiriyorlar. Herkesin temel amacı doğru finansal kararlar alarak gün sonunda kazanan tarafta yer almak. Ancak, günümüz kaotik piyasalarında bunu başarmak her geçen gün daha da zorlaşıyor.

Özellikle destek almadan kendi başlarına işlem yapan yatırımcıların, çok hızlı işlemler yapan algoritmik sistemler ile büyük yerli, yabancı yatırımcılar, kurumsal yatırımcılar ve fon yöneticilerinden oluşan nitelikli yatırımcı grubu karşısında kazanan tarafta yer alma şansları malesef pek yüksek olmuyor.

İşte; Grafiknediyor.com, bu zorlu süreçte paylaştığı nitelikli bilgilerle yatırımcılara destek veren, finansal kararlar alma süreçlerinde yararlandıkları, önde gelen bilgi paylaşım ve finansal ürünler  trading eğitim sitesi olma düşüncesi ile kurulmuştur.

Ayrıca; finansal okuryazarlık genel seviyesinin yükseltilmesi konusuna çok önem veriyoruz. Bu nedenle sitemiz içerisinde Grafiknediyor Akademi bölümü oluşturduk. Bu bölümde İyi bir yatırımcı ve trader olmak için gerekli temel bilgiler, piyasaların işleyiş mekanizmaları, finansal ürünlerin tanıtımı, teknik ve temel analiz metodları, risk yönetimi, yatırımcı psikolojisi gibi konularda paylaşımlarda bulunacağız.
Serdar ULUCA
Stratejist/Teknik Analiz Eğitmeni
Grafiknediyor.com Kurucusu