Siteyi Tanıyalım

       
Ne Yapar ?
Kullanım Şartları Nedir?
Üyelik Sistemi: Gold ve Standart üyelik detayları

GOLD ÜYELİK ; SADECE GRAFİKNEDİYOR AKADEMİ KURSİYERLERİNE YÖNELİK VERİLEN  BİR EĞİTİM HİZMETİDİR.Kurslarımızda öğretilen konuların güncel piyasa verileri ile nasıl kullanıldıklarını gösterme  amaçlıdır.

 

AYLIK PAKET DENEME ÜYELİĞİDİR.Süre Bitiminde uzatma hakkı vermez..!!

 Gold Üyelikten yararlanmak için öncelikle eğitim programlarımızdan birine  katılarak kursiyerimiz olmanız gerekmektedir..
.Teknik Analiz &Temel Analiz Videolarının herbiri 6 ay ,Canlı Sorucevaplı Grup eğitimleri 6 ay veya Kişiye Özel düzenlenen birebir eğitimler 12 ay ücretsiz Gold Üyelik hakkı vermektedir...
Eğitim paketleri detay bilgi için tıklayınız
Grafiknediyor Akademi  kursiyeri  olduktan sonra üyelik paketlerinden istediğinizi satınalarak üyeliğinizi  uzatabilirsiniz.
Üyelik Paketleri  için tıklayınız

 

Gold Üyelik Ne Sağlar?. Gold Üyeler ödedikleri ücret karşılığında Formasyonlar ,Teknik  Analizler ve Video Analizler bölümlerindeki   eğitim içeriklerine yayına girdiği andan itibaren erişim sağlarlar.
Gold Üyelerimiz bu bölümlere girilen içerikten gönderilen bildirimler sayesinde anında haberdar edilirler. Bunun için sitenin anasayfa sağ alt köşesindeki kırmızı çan işareti tıklanarak, bildirim alma seçeneği kabul edilmelidir.
Gold Üyelik Ücretleri 1 aylık paket 150 TL, 6 aylık 700 TL, 12 aylık 1250 TLdir. Ücretlere %18 KDV dahildir. 
Standart üyelik ücretsizdir. Üyeler; Grafiknediyor Akademi bölümündeki Finansal Eğitim içeriklere yayına girdiği andan itibaren, Teknik Analizler bölümündeki içeriğe ise 4 hafta gecikmeli erişim sağlarlar. Gecikmesiz erişim için Gold üyeliğe geçiş yapılmalıdır. Sitenin diğer tüm bölümleri ücretsizdir, gold-standart üyeler ve üye olmayan tüm ziyaretçilere açıktır.
Sonuçlanmış Formasyonlar Bölümü yine tüm ziyaretçilere açıktır. Bu alanda teknik analize dayalı yapılan geçmiş formasyon analizlerinin sonuçlarını inceleyebilirsiniz. 
Site Tanıtım VideosuAmacımız Nedir?
 
Piyasalarda bir işlem gününe başlarken ihtiyaç duyacağınız tüm haber, analiz ve görüşlere onlarca siteyi gezmeden tek bir yerden ulaşabileceksiniz. Günün ajandasına, aracı kurumların günlük beklenti ve yorumlarına, günün önemli destek ve direnç seviyelerine, bilanço analizlerine, gazetelerin manşetlerine ve ekonomi sayfalarına gözatabilecek, ekonomi yazarlarının yazılarını sabah kahvenizi içerken okuyabilecek, hızlı bir şekilde güne hazırlığınızı yapmış olacaksınız.

Teknik analize dayalı yayınladığımız formasyon bildirimlerimizi alarak gün içerisinde oluşan fırsatlar ve riskler hakkında bilgi sahibi olacaksınız. Bu bilgilendirme ile belkide daha isabetli finansal kararlar verecek, risklerinizi yönetebileceksiniz.

Yatırımcı dünyasını oluşturan bireysel ve kurumsal yatırımcılar, traderlar, fon yöneticileri, algoritmik işlemciler her gün yatırım araçlarında milyonlarca işlem yaparak piyasadaki fiyat hareketlerini gerçekleştiriyorlar. Herkesin temel amacı doğru finansal kararlar alarak gün sonunda kazanan tarafta yer almak. Ancak, günümüz kaotik piyasalarında bunu başarmak her geçen gün daha da zorlaşıyor.

Özellikle destek almadan kendi başlarına işlem yapan yatırımcıların, çok hızlı işlemler yapan algoritmik sistemler ile büyük yerli, yabancı yatırımcılar, kurumsal yatırımcılar ve fon yöneticilerinden oluşan nitelikli yatırımcı grubu karşısında kazanan tarafta yer alma şansları malesef pek yüksek olmuyor.

İşte; Grafiknediyor.com, bu zorlu süreçte paylaştığı nitelikli bilgilerle yatırımcılara destek veren, finansal kararlar alma süreçlerinde yararlandıkları, önde gelen bilgi paylaşım ve finansal ürünler  trading eğitim sitesi olma düşüncesi ile kurulmuştur.

Ayrıca; finansal okuryazarlık genel seviyesinin yükseltilmesi konusuna çok önem veriyoruz. Bu nedenle sitemiz içerisinde Grafiknediyor Akademi bölümü oluşturduk. Bu bölümde İyi bir yatırımcı ve trader olmak için gerekli temel bilgiler, piyasaların işleyiş mekanizmaları, finansal ürünlerin tanıtımı, teknik ve temel analiz metodları, risk yönetimi, yatırımcı psikolojisi gibi konularda paylaşımlarda bulunacağız.
Serdar ULUCA
Stratejist/Teknik Analiz Eğitmeni
Grafiknediyor.com Kurucusu