Üyelik Paketleri

1 Aylık
Gold Üyelik
 • Güncel Video Analizleri
 • Güncel Teknik Analizler
 • Güncel Formasyon Analizleri
6 Aylık
Gold Üyelik
 • Güncel Video Analizleri
 • Güncel Teknik Analizler
 • Güncel Formasyon Analizleri
12 Aylık Gold Plus Üyelik
 • Güncel Video Analizleri
 • Güncel Teknik Analizler
 • Güncel Formasyon Analizleri
 • Temel&Teknik Analiz Canlı Eğitimi
 • Teknik Analiz Video Eğitim Paketi
 • Diğer Eğitim Paketlerinde %20 İndirim Kuponu

            
 Fiyatlara %18 KDV dahildir.Tüm banka kartlarına  taksitlendirme opsiyonu   bulunmaktadır.  

 

İLK KEZ ÜYE OLACAKLARIN DİKKATİNE..!

İlk Gold üyeliklerde ,Grafiknediyor Akademi kursiyeri olma önkoşulu bulunmaktadır

Siz de kursiyerimiz olarak Gold Üyelikten  yararlanma hakkı elde edebilirsiniz.

Kursiyer olmak için;Temel&Teknik Analiz Online Canlı Eğitimlerimizden en az birine katılmış/kayıt yaptırmış veya  aşağıda detayları olan video eğitim paketlerimizden en azbirini satın almış olmanız gerekmektedir.

Birebir Özel Eğitim alanlara 12 ay,Canlı Online Grup Eğitimlerimize katılanlara 4 ay,Video Eğitimlerimizi satınalanlara herbir video eğitim paketi için   2 ay Ücretsiz Gold Üyelik tanımlanır.Sürenin bitiminde istenirse  3 -6-12 aylık Gold Üyelik Paketi satınalınarak üyelikler uzatılabilir.

Oluşan yüksek ilgi nedeniyle sitemizin hızında ve hizmet kalitesinde oluşan aksaklıkları gidermek için  2 hafta Ücretsiz Gold Üyelik  kampanyasını  sona erdirmek zorunda kaldık..Anlayışınız için teşekkür ederiz.

 

 

                                                                                   

                  

                                                                                               

                                                       

 

 

 

İ

 

 

 

 GOLD ve STANDART   OLMAK ÜZERE  İKİ TİP  ÜYELİK  SUNUYORUZ...

Gold Üyelikte; Yeni Formasyonlar--Teknik  Analizler-Video Analizler   bölümündeki  içeriğe  ,yayına girdiği andan itibaren gecikmesiz  erişim sağlanır...Bu  bölümlerdeki güncel  içeriğe  gecikmesiz -eşzamanlı erişim  için    üyelik  ücreti  ödenir.

Gold Üyelerimiz   güncel  içerikten      bildirimler  sayesinde  anında  haberdar olurlar...Bu  hizmet için ;site  anasayfasında   sağ alt köşede  yer alan   kırmızı  çan  işareti  tıklanarak  ,bildirim   alma seçeneği   kabul edilmelidir.

Standart  üyelikte;  Teknik  Analizler bölümündeki içeriğe   15 gün gecikmeli  erişim hakkı  vardır,Yeni formasyonlar  bölümü ve Video Analizler   ise kapalıdır.Gecikmesiz  erişim  için  Gold üyeliğe  geçiş yapılmalıdır.Sitenin  diğer tüm  bölümleri  ücretsizdir ,  gold -standart  üyeler  ve üye olmayan   tüm ziyaretçilere  açıktır.....

Eğitim Videoları haricindeki sitenin Gold Üyelik gerektiren her bölümüne erişim sağlayabilirler.

Sonuçlanmış  Formasyonlar Bölümü   yine tüm ziyaretçilere  açıktır...Bu  alanda  teknik  analize  dayalı yapılan geçmiş öngörülerin  /formasyon  analizlerinin  gerçekleşme sonuçlarını inceleyebilirsiniz...

                                  SİTEYİ  TANIYALIM

 Yasal Uyarı
 
 Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.Yatırım danışmanlığı hizmeti ; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabılır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir