Kayıt Ol Gizlilik Sözleşmesi

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

 

Grafiknediyor.com , sitenin   bazı bölümlerine erişmek için gerekli olan   üye kaydını  yaparken   kişisel bilgilerinizi (isim, adres,telefon, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir.

 

Grafiknediyor.com  , üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.Sözkonusu bilgiler,sadece Grafiknediyor.com  sitesi  ticari faaliyetleri nin tanıtımı ve satışı  amacıyla  kullanılabilecektir.

 

 

Grafiknediyor.com , e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler Grafiknediyor.com müşterilerine daha özel ve etkin kullanıcı  deneyimi yaşatmak amacıyla Grafiknediyor.com   iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

 

Üyelerin   bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Üyenin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Üye  ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Üye değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

 

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli üyelerimizin   güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Grafiknediyor.com  sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemler  Akbank T.A.Ş Sanal Pos  3 d Pay sistemi  üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

 

Ayrıca www.grafiknediyor.com  ’da ‘’Secure Sockets Layer’’ (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır. SSL sertifikamız sayesinde kişisel bilgileriniz şifrelendiğinden 3.şahısların ellerine geçmesi tamamı ile engellenmiştir.