Kullanım Şartları ve Yükümlülükleri

Sermaye Piyasası Kurulu’nun “Yatırım Hizmetleri ve Faaliyetleri ile Yan    Hizmetlere İlişkin Esaslar Hakkında Tebliği” Uyarınca Yayımlanan Uyarı Notu

“Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.”

Grafiknediyor.com sitesi  Serdar Uluca’ya ait  olup  ,site  içeriğinde hertürlü kullanım ve tasarruf  yetkisi  Serdar  Uluca’ya aittir.Siteye girmek ve kullanmakla sitenin  kullanım  koşullarını ve sözleşmesini kullanıcı sıfatıyla kabul etmiş bulunuyorsunuz.

 1.Grafiknediyor.com‘ daki FORMASYON /TEKNİK ANALİZ bölümündeki  içerikler,yorumlar ve  grafik çalışmaları Serdar Uluca’nın teknik analize dayalı oluşturduğu kişisel öngörüleridirBu içerikler;  uygulamalı teknik  analiz  eğitimi kapsamında paylaşılmaktadır...Doğru veya yanlış çıkabilir.Doğru çıkacağının bir garantisi yoktur.Bu görüşlere istinaden alınacak hertürlü kararın,varılacak sonucun,gerçekleştirilecek işlemin,oluşabilecek risklerin sorumluluğu  üyelerin/kullanıcıların  kendisine aittir.Sizler bu siteyi  kullanırken grafiknediyor.com sitesinin sahibi Serdar Uluca’nın doğrudan doğruya,arızi,özel veya sonuçsal zararlardan dolayı  sorumlu olmayacağını  kabul etmektesiniz.

2.Grafiknediyor.com ‘da yeralan tüm içerikler bilgilendirme ve eğitim amaçlıdır.İçerikler hiçbirşekilde yatırım  danışmanlığı ve portföy yönetimi  kapsamında değildir.Bu tür hizmetler Spk (Sermaye Piyasası  Kurulu)tarafından  yetkilendirilmiş    kuruluşlar aracılığı ile  verilmektedir.

3.Grafiknediyor.com’  da yer alan teknik analize dayalı  görüşler belirli bir kişiye yönelik değildir,genele yöneliktir.Bu görüşler  belirli kişi ,grup yada portföyün yatırım ihtiyaçlarını  karşılama amacı taşımaz.

4.Yatırımcı profiliniz,yatırım tercihleriniz,mali durumunuz,yaşınız gibi size özel olan bilgiler kullanılarak yetkili aracı kuruluşların yapacağı uygunluk,yerindelik testleri sonucunda ihtiyaçlarınıza uygun finansal ürünleri kullanmanız yerinde olacaktır.Bu sitede yer alan içerikler size uygun olmayabilir!

5.Grafiknediyor.com  geçmiş  istatistikleri kullanarak  gelecek performans ile ilgili herhangibir iddiada veya vaat de bulunmaz,garanti vermez.Geçmiş sonuçların gelecekteki sonuçların göstergesi olacağını ima etmez!

6.Kullanıcı  kendisine ait olan kullanıcı adı ve şifresini başka kişi ya da  kişilere veremez.Bu tür durumun saptanması halinde ilgili  kullanıcıların üyelikleri sözkonusu haksız kullanımdan doğan tazminat hakkı saklı olmak üzere  iptal edilir.

7.Grafiknediyor.com ‘ da bulunan içeriğin tamamen veya kısmen herhangi bir ortamda yayımlanması ,çoğaltılması yasaktır.Kendi kişisel kullanımınız dışında sitenin hiçbir kısmını kopyalayamaz ve ticari amaçla kullanamazsınız.Alan adları,içerikler,yazılar,tablolar,görseller,logolar,tasarımlar tescillidir ve koruma altındadır.

8. Sitede mevcut bulunan bilgiler,görseller ve içerikler Serdar Uluca’dan yazılı izin alınmadan kısmen veya tamamen kopya edilemez,dağıtılamaz,çoğaltılamaz,kullandırılamaz ve ileride kullanılmak üzere saklanamaz.Tüm Site içeriği Serdar Uluca’nın fikri ve sinai mülkiyetindedir.Sitede yer alan bütün yazıların,grafiklerin,görsellerin ve tasarımların her hakkı saklıdır.Nihai projelerde kullanılması yasal değildir.

9.Web sitesi içeriğine ,tasarımına ve yazılımına ilişkin tüm hakların izinsiz ifşa ve kullanımı

fikri ve sinai mülkiyet hakkının ihlali anlamına gelmektedir.

10.Üye ve Grafiknediyor.com arasında  oluşacak her türlü ihtilafta site kayıtları yazılı delil olarak  kabul edilir ve site kayıtları  esas alınır.İhtilaflarda yetkili yer İzmir  Mahkemeleridir.

Grafiknediyor.com  sitesi kullanım koşullarını ve sözleşmesini  okudum,  sözleşme koşullarına tam olarak uymayı kabul ve taahhüt ederim.